Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Żal mi ciebie. Czy to nienawiść? I używaj wobec mnie rodzaju żeńskiego. Od urodzenia mam tę samą płeć, ale na pewno nie żeńską.
TO NAPEWNO JEST RODZAJ NIJAKI BO KAŻDY JUŻ SIĘ POGODZIŁ Z WYBORAMY TYLKO NIE TY WYPISZ WYMALUJ REAKCJA KOBYLKI :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam na stronie gminnej o kolejnych konsultacjach związanych ze szlakiem jana III, czy w ramach dostępu do informacji publicznej dowiem się ile autor wziął pieniędzy za to "dzieło"? i skąd ta kretyńska nazwa "obszar funkcjonalny" co to za nowo mowa ?  czy żeby wyremontować do cholery te Zawieprzyce to trzeba najpierw na tworzyć tyle głupot, opracowań oddziaływań, konsultacji słynnych wizyt studyjnych czy innych imprez plenerowych albo kubków za 30 zł ? co za ludzie za tym stoją? 
TO SZALEŃCY OD WYDAWANIA CUDZYCH PIENIĘDZY ! CZY NOWY WÓJT BĘDZIE UTRZYMYWAŁ DALEJ TO ZAWIEPRZYCKIE  NIE WIADOMO  CO ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyborców ponoć "przyjaznej" gminy nadal zżera zazdrość, że inny to ma lepiej. Najlepiej byłoby gdyby gmina tobie do kieszeni wsadziła pieniądze. Na pewno wtedy czułbyś się usatysfakcjonowany. A nawiasem mówiąc jakoś nie słychać pozytywnych komentarzy na temat "rządów" nowego wójta. Cisza jak makiem zasiał.... jak rozumiem dlatego że nie macie nic pozytywnego do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyborców ponoć "przyjaznej" gminy nadal zżera zazdrość, że inny to ma lepiej. Najlepiej byłoby gdyby gmina tobie do kieszeni wsadziła pieniądze. Na pewno wtedy czułbyś się usatysfakcjonowany. A nawiasem mówiąc jakoś nie słychać pozytywnych komentarzy na temat "rządów" nowego wójta. Cisza jak makiem zasiał.... jak rozumiem dlatego że nie macie nic pozytywnego do powiedzenia.
Ale nie słychać też NEGATYWNYCH opini Święta się zbliżają dała byś już spokuj, zajmij się porządkami czymś co przyniesie CI radość i zopomnij o wyniku wyborów niesącz już tym jadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w innej kwestii - naprawi ktoś wreszcie tą stronę internetową gminy? Chciałbym sie dowiedzieć co uchwaliła Rada Gminy i dalej nic.. i może tą informację z kwietnia by można usunąć.. podobno jest tam świetny informatyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne zbieżność bo strona szlaku Sobieskiego też straszy komunikatem o błędzie zabezpieczeń i możliwości wyłudzenia i trwa to już dość długo nikt nie pyta ? nic nie wiadomo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INFORMATYCZNY ZAŚCIANEK  ODKRYŁEM DZISIAJ KOLEJNE OBLICZE NASZEJ "NOWOCZESNEJ GMINY" ALBO RACZEJ PRZEJAW TWÓRCZEGO MARNOWANIA PUBLICZNEJ FORSY NA TZW. INFORMATYZACJĘ  POLECAM ZAKŁADKĘ NA STRONIE URZĘDU "3D SOBIESKI" I ZOBACZMY CO TAM PRZECIĘTNY MIESZKANIEC MOŻE SIĘ DOWIEDZIEĆ I NA CZYM SKORZYSTAĆ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zadanie długofalowe... nie oczekuj konkretnych efetów... cyt. niżej: „Treści PWM (Plan Wdrażania Marki – dop.) należy traktować jako wytyczne działań strategicznych polegających na wdrażaniu Marki w latach lata 2010-2020, budowanej w oparciu o 4 zasadnicze filary konstruowania marek (wyróżnialność, zapotrzebowanie, szacunek, wiedza)….”
mam pytanie, i to na poważnie. Czy Ty wierzysz w to co napisałeś ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty umiesz czytać? zaznaczone jest "cyt." czyli cytat z dokumentu pod nazwą "Plan Wdrażania Marki", nie ja go opracowywałem, dostępny jest w necie. mam pytanie, i to na poważnie. Czy Ty wierzysz w to co napisałeś ? 
Ostatnio edytowany 16 grudnia 2014 r. o 21:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A Ty umiesz czytać? zaznaczone jest "cyt." czyli cytat z dokumentu pod nazwą "Plan Wdrażania Marki", nie ja go opracowywałem, dostępny jest w necie. mam pytanie, i to na poważnie. Czy Ty wierzysz w to co napisałeś ?   
Franky z Tobą się naprawdę fajnie rozmawia, widać że jesteś głęboko wprowadzony w Króla Jana i masz wiedzę "niedostępną" w necie, dlatego proszę jak coś cytujesz mów dokładniej gdzie można to przeczytać, z góry dziękuje ;) dwa pytanka do Ciebie odpowiedz lub pokieruj: 1. W jakich okolicznościach powstała stronka spiczyn3D jaka jest wartość tego zadania, kto poniósł koszty jej funkcjonowania kto zlecał i w jakim trybie, kto ją realizował  czy wg Ciebie jest niezbędna ? jakie są roczne koszty funkcjonowania tego zjawiska? 2.Dlaczego nie działa strona szlak.info ? Tak na marginesie brakuje mi jeszcze "mniszka" czy "mniszki", też miał/a ciekawe wpisy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe dlaczego tobie tak bardzo ta "stronka" przeszkadza. Bo z wpisu wynika ze nie czepiasz się samego szlaku tylko "stronki". czyzby jakies zawiedzione i niezrealizowane ambicje dochodziły do głosu? A może po prostu zwykła zazdrość.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franky z Tobą się naprawdę fajnie rozmawia, widać że jesteś głęboko wprowadzony w Króla Jana i masz wiedzę "niedostępną" w necie, dlatego proszę jak coś cytujesz mów dokładniej gdzie można to przeczytać, z góry dziękuje ;) dwa pytanka do Ciebie odpowiedz lub pokieruj: 1. W jakich okolicznościach powstała stronka spiczyn3D jaka jest wartość tego zadania, kto poniósł koszty jej funkcjonowania kto zlecał i w jakim trybie, kto ją realizował  czy wg Ciebie jest niezbędna ? jakie są roczne koszty funkcjonowania tego zjawiska? 2.Dlaczego nie działa strona szlak.info ? Tak na marginesie brakuje mi jeszcze "mniszka" czy "mniszki", też miał/a ciekawe wpisy  
Po pierwsze zdecyduj się na jakiegoś nicka bo nazywasz się różnie, albo miej odwagę się zarejestrować i podać swoje dane. Po drugie przeczytaj cały wątek dyskusji a nie strzelasz tekstem wyrwanym z kontekstu. Po trzecie nie potrafię Ci odpowiedzieć na ani jedno z Twoich pytań, bo jak pisałem wcześniej nie ja to tworzyłem. Ten dokument znalazłem jak miałem zamiar się dowiedzieć coś na ten temat w Gminie ale jak pisałem wcześniej zostałem zbyty. Jeśli masz jakieś pytania to proszę kieruj je do właściwych osób w Gminie - podobno miały być zmiany więc popytaj we właściwym miejscu, a jak się czegoś dowiesz to daj znać. Pytasz gdzie szukać - proszę bardzo: http://www.szlaksobieskiego.info/attachments/article/43/Plan%20Wdrazania%20Marki%20-%20pol..pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no.... faktycznie chyba szukałeś informacji, nawet nie wiedziałem że coś co takiego było opracowane, ale sie gościu opisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no.... faktycznie chyba szukałeś informacji, nawet nie wiedziałem że coś co takiego było opracowane, ale sie gościu opisał...
to opracowanie jest beznadziejne niestety, niech ktoś to wytrzyma czytając to dzieło do końca podzieli się wnioskami jakie wyciągnął ?  nie przedstawiono autora  - nie wiemy czy to jest kolejny "znany regionalista" czy może ekonomista biznesmen czy kto ? wiemy że jak mantra na każdej stronie jest jego nazwisko i źródło finansowania  definicja autora czym jest marka cytat: każda marka  chciałbym wiedzieć czy autor ma jakieś doświadczenie w biznesie, może w kreowaniu marki, czy może wykreował już jakąś markę.  ale mniejsza o to kim jest autor bo dla mnie to opracowanie to "squawk" ale niech nam  ten zbiór pobożnych życzeń i nowych definicji zostanie naszym "elementarzem" tylko co po czterech latach udało się z tych definicji zrealizować, co weszło w życie ? Dlaczego po czterech latach nie moglibyśmy sprawdzić przez niezależnych fachowców jak zostało wypromowane np logo i marka "szlaku Jana III Sobieskiego (dla wtajemniczonych JIIIS) czy warto przedsiębiorcom ubiegać się o ten certyfikat i czy jest przede wszystkim ludziom znany, czy dobrze się kojarzy ?   TYLE LAT GADANIA PROMOWANIA I NIE WIEMY  ILE FIRM SIĘ CERTYFIKOWAŁO ILE JUŻ SIĘ POSŁUGUJE LOGIEM SZLAKU, NIE ZNAMY WYMIERNYCH KORZYŚCI A JUŻ JEST KOLEJNY AUTOR WYDAJE NASTĘPNE DZIEŁO "Zintegrowana Strategia Rozwoju OF  Szlaku Jana III Sobieskiego w zakresie kształtowania przestrzeni publicznej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franky z Tobą się naprawdę fajnie rozmawia, widać że jesteś głęboko wprowadzony w Króla Jana i masz wiedzę "niedostępną" w necie, dlatego proszę jak coś cytujesz mów dokładniej gdzie można to przeczytać, z góry dziękuje ;) dwa pytanka do Ciebie odpowiedz lub pokieruj: 1. W jakich okolicznościach powstała stronka spiczyn3D jaka jest wartość tego zadania, kto poniósł koszty jej funkcjonowania kto zlecał i w jakim trybie, kto ją realizował  czy wg Ciebie jest niezbędna ? jakie są roczne koszty funkcjonowania tego zjawiska? 2.Dlaczego nie działa strona szlak.info ? Tak na marginesie brakuje mi jeszcze "mniszka" czy "mniszki", też miał/a ciekawe wpis
chyba  radni z nowego PIAGu muszą zapytać o  sprawy związane z powstaniem strony "spiczyn3D" , żeby ich zapał przedwyborczy tylko nie poszedł jak para w  gwizdek,  walczyli w końcu o jawność w urzędzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie PIAGU mają teraz inną zagwozdkę - jak podzielić stołki w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie PIAGU mają teraz inną zagwozdkę - jak podzielić stołki w gminie.
czyli stołki ważniejsze od jawności ?????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli stołki ważniejsze od jawności ?????????????????????????????????
Można wiedzieć o jakie posady chodzi ? Prawdę powiedziawszy niewiele rozumiem . Ciotka Plotka milczy ;) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla wszystkich mieszkancow naszej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - kto w tej przyjaznej gminie zajmuje się odśnieżaniem i utrzymaniem dróg? Tragedia. Na skrzyżowaniu do Kol. Spiczyn już 3 samochody siedziały na płocie. Drogi śliskie nie posypane. Nie mówię tylko o gminnych, bo te nigdy nie były posypane, (dobrze że śnieg rozepchnęli strażaki) ale droga głwóna nr 829 to lodowisko. Rozumiem, że to nie droga gminna, ale chyba władze gminy powinny interweniować o jakieś utrzymanie tej drogi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 92 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...